Süper Piyango

Süper Piyango Nedir? Süper Piyango Oyna . Süper Piyango Nasıl Oynanır?

Milli Piyango idaresince yürürlüğe konulan şans oyunudur.

Milli Piyango’nun yeni oyunu Süper Piyango’da her gün 100 bin TL ile başlayan ikramiye, önce 500 bin TL’ye şimdi de 1 milyon TL’ye yükseltildi. Bir kaç güne 5 milyon olursa şaşırmam.

Süper Piyango Milli Piyango İdaresince yürürlüğe konulan, büyük ikramiye tutarı 1.000.000 tl olan ve her gün aynı saatte çekilişi yapılacak olan piyangodur.

Her hafta ikramiyelerde yapılan güncellemelerle yeni ikramiye çeşitleri gelmeye devam ediyor, şu anda 1 kişiye beşyüzbin TL, 50 kişiye 1000 er TL ve 3 amorti ikramiye dağıtılacaktır.

Süper Piyango İkramiye

Süper Piyango ikramiye ne kadar ?

Milli Piyango İdaresince yapılan açıklamadan sonra daha önce yüzbin Türk Lirası olan büyük ikramiye tutarı beşyüzbin Türk Lirası olarak değiştirilmiş, 50 kişiye biner Türk Lirası olarak değiştirilmiştir.

süper piyango oyna
Süper Piyango

Süper piyango, her gün çekilişi yapılan ve sonuçları günlük ilan edilen bir şans oyunu olmakta olup bilet satışları hergün yapılacaktır.

Bilet satışı her gün saat 00:00 ‘da başlayan ve aynı gün akşam saat 21:30’da sona eren süper piyango oyununda, yine her gün yapılan çekiliş (kura) ile kazananları belirlenir.

Süper piyango çekilişi, milli piyango idaresi tarafından aksi belirtilmedikçe her akşam saat 22:15’de canlı olarak yapılır. çekilişler, milli piyango idaresi’nin resmi web sitesi(www.mpi.gov.tr) üzerinden canlı olarak yayınlanacaktır.

Süper Piyango nasıl oynanır?

Milli Piyango İdaresi tarafından şu anda sadece sanal bayiler yani internet üzerinden bilyoner,nesine gibi internet siteleri üzerinden oynayabilirsiniz.

Şu anda sadece online platformlar üzerinden süper piyango oyununu oynayabilirsiniz, ilerleyen dönemlerde muhtemelen bayiler üzerinden de bu oyun oynanmaya hazır hale getirilecektir.

Süper Piyango çekilişi ne zaman?

Süper loto çekilişi her akşam aksi belirtilmedikçe Milli Piyango İdaresi tarafından 22:15 te yapılacak olup, kazanç miktarı sabit olacaktır.

Süper Piyango ikramiyesi ne kadar?

Süper Piyango ikramiyesi şu anda 500000 TL olarak belirlenmiş durumda, yani hergün yapılacak çekilişle bir kişiye beşyüzbin TL ikramiye verilecektir.

Bunun dışında elli kişiye 1000 Türk Lirası ikinci ikramiye ve üç amorti kazandırması şeklinde düzenlenmiştir.

Süper Piyango nereden oynanır?

Süper Piyango şu anda sadece internet üzerinde yer alan sanal bayiler tarafından satışı yapılmaktadır.

Süper Piyango en çok çıkan numaralar?

Süper Piyango ülkemizde yeni başlayan bir oyun olduğu için henüz en çok çıkan süper piyango numaraları ile ilgili bir bilgi havuzu oluşmamış durumdadır.

Süper Piyango en çok çıkan rakamlar ilerleyen dönemlerde belli olacaktır.

süper piyango nasıl oynanır
Süper Piyango nasıl oynanır

Süper Piyango Sonuçları ?

Süper piyango sonuçları günlük olarak yapılan çekilişlerden sonra Milli Piyango İdaresi tarafından yayınlanacak olup, şu aşamada online siteler üzerinden süper piyango oynayacağınız için kazanmanız halinde otomatik olarak hesabınıza kazandığınız miktar yansıyacaktır.

Süper Piyango sonuçlarını ayrıca öğrenmek isterseniz www.mpi.gov.tr internet sitesinden öğrenebilirsiniz.

Süper Piyango kaç lira verdi ?

Süper Piyango kaç lira verdi şeklinde sorunuz varsa zaten süper piyango ödeme miktarları sabit olduğundan dolayı miktarlar değişmemekte, bir kişiye beşyüzbin, elli kişiye biner Türk Lirası ve 3 amorti vermektedir.

Süper Piyango kombinasyon?

Süper piyangoda kombinasyon şu an itibariyle yapılalamaktadır, çünkü basılı bilet olduğundan ve seçim olmadığından dolayı kombinasyon yapılalamamaktadır.

Ancak milli piyango da olduğu gibi seri numaralar alınarak şans arttırılabilir.

süper piyango kaç lira
Süper Piyango kaç lira

Süper Piyango kaç lira ?

Süper Piyango şu an itibariyle bir bilet 3 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.

Uygun biletleri daha fazla alarak şans artırılabilir. Bilet başı üç Tl olması alınabilirlik açısından büyük avantaj ancak ikramiye miktarı da bilet miktarına oranla daha düşük.

Süper Piyango kazanma ihtimali?

Süper piyango diğer şans oyunlarında olduğu gibi kazanma ihtimali belli bir oranda olacaktır, ilerleyen dönemlerde ortalama günlük bilet satış miktarı belirtilirse bu durum daha net ortaya çıkacaktır.

Süper Piyango online oynanıyor mu?

Süper piyango şu anda sadece online kanallar üzerinden oynanabilmekte.

Süper Piyango Kolon Ücreti Ne Kadardır?

İdare tarafından belirlenen bir biletlik Süper Piyango oynama ücreti 3 TL’dir.

Kazandığım İkramiyeyi Ne Zaman Alabilirim?

Süper Piyango kuponlarından kazandığınız ikramiyeyi, en küçük tutar ya da en büyük tutar olsa bile, çekilişin yapıldığı tarihten başlamak üzere bir sene içerisinde almak zorundasınız. Bir sene boyunca alınmayan ikramiyeler, geçerliliğini kaybetmektedir. Zaten online olarak oynanacağı için ilgili platform hesabınıza yatırılacaktır.

İleride bayiden oynama seçeneği de gelirse süper piyango ikramiyenizi bayiden tahsil edebilirsiniz diye düşünmekteyiz.

Süper Piyango Tahmin

Süper Piyango basılı bilet şeklinde online olarak satılacağı için ve şu anda numara seçimi olmayacağından sadece sistem tarafından açılan süper piyango biletlerini alabileceksiniz.

Nasıl süper piyango bileti satın alabilirim?

Süper piyango bileti satışı hergün gece 00:00 da başlayıp aynı gün 21:30 a kadar devam eder.

Biletlerden aynı anda bir aksi belirtilmedikçe en az 1 en fazla 50 adet bilet satın alabilirsiniz.

süper piyango bilet sorgulama
Süper Piyango bilet sorgulama

Süper Piyango bilet sorgulama

Bu işlemi şu anda mpi.gov.tr üzerinden takip edebilir ya da online satış yapan yasal siteler üzerinden görüp oynayabilirsiniz.

Süper Piyango çekiliş günleri nelerdir ?

Süper piyango çekilişleri hergün yapılacağına dair duyuru yayınlanmış olup, pazartesi süper piyango sonuçları, salı süper piyango sonuçları, çarşamba süper piyango sonuçları, perşembe süper piyango sonuçları, cuma süper piyango sonuçları, cumartesi süper piyango sonuçları, pazar süper piyango sonuçları şeklinde ayrı ayrı aratmaya gerek yoktur.

İnternet uygulamaları üzerinden almış olduğunuz biletler ilgili firma tarafından size bildirim olarak sonuçları da firmasına göre gönderilebilir.

Süper Piyango internetten oynamak

Yasal internet siteleri üzerinden oynanabilir, süper piyango şu anda sadece internet üzerinden oynanmaktadır.

Süper Piyango İnternetten oynanıyor mu?

Süper piyango şu anda sadece internet üzerinden oynanmakta ilerleyen dönemlerde bayilere de gelebilir.

Online Süper Piyango nasıl oynanır?

İnternet sileri üzerinden bilet satın alma yoluyla oynanır.

Bu şekilde aldığınız bilet aynı gün süper piyango çekilişi yapılır ve bir kişiye süper piyango büyük ikramiyesi verilir, bir kişiye yüzbin tl verilir ve amorti bulunmaktadır.

süper piyango online bilet
Süper piyango online bilet

Süper Piyango online bilet sorgulama

Süper piyango online platformlar üzerinden oynanabiliyor, bu nedenle oyunu oynadığınız platforma giriş yaparak biletinizle ilgili ikramiye bilgisine ulaşabilirsiniz.

Süper Piyango ne zaman

Süper piyango çekişişi her gün yapılmaktadır. Bu nedenle her gün mpi internet sitesini takip ederek sonuçları görebilirsiniz.

Süper piyango kazanma şansı

Süper piyango kazanma şansınız şansınız olduğu sürece mevcuttur.

Süper piyango şu anda yeni başlayan bir oyun olduğu için ileride oyun içeriği ve ayrıntıları daha da netleşecektir.

Şu aşamada süper piyango günlük kaç kişi oynadığı gibi sorularda aklımıza gelecek ilerleyen dönemlerde süper piyango ikramiye tutarları artırılacak mı göreceğiz.

Günümüz şartlarında her gün beşyüzbin TL dağıtılması güzel görünüyor.

Diğer şans oyunlarında haftada bir kişiye milyon vermektense her gün birisine beş yüz bin vermek bence daha mantıklı, en azından farklı kişilere beş yüzbin Türk Lirası gittiği zaman bi yaraya ilaç olacaktır.

Ancak şunu da hesap etmek lazım, hergün bir bilet alan kişinin yani süper piyango bileti 3 TL ise aylık 90 TL yıllık 1080 TL gibi bir gider oluşturacaktır.

Tabi birde bunun alışkanlık yapma durumu olabilir, bu alışkanlıkla süper piyango oynama miktarını artırarak kazanayım derken gelir kayıplarınız da oluşabilir.

Süper piyango oynanmaya başladı ve hayatımıza girdi, bundan sonra aldığınız her biletin şans getirmesi dileğiyle herkese bol şanslar diliyorum.

Yeni haberlere göre online on numara internet üzerinden oynanabilecek, online on numara hakkında bilgilere BURAYI tıklayarak ulaşabilirsiniz, bol şanslar

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir