Hamster Coin Nasıl Alınır

Hamster ”HAM” Coin Al

Hamster Coin

Not: Bu finansal tavsiye değildir. Bu nasıl yapılır makalesi yalnızca eğitim amaçlıdır. Alım-Satım yatırım tavsiyesi değildir.. Lütfen kripto para birimlerinin oldukça değişken bir varlık sınıfı olduğunu unutmayın; piyasaya yeni giren ve kendini ispat etmemiş coinlerin ömürleri kısa olmaktadır. Kimin ürettiği belli olmayan coinler spam ve spam yaparak para toplama amacı taşırlar, sadece kaybetmeyi göze alabileceğiniz kadar yatırım yapın.

Şu anda mevcut borsalarda almak için;

MEXC BORSASINDAN HEMEN ALMAK İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ…

MEXC Borsasından üyelik işlemini gerçekleştirerek, ….

HOTBIT BORSASINDAN ALMAK İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ..

HOTBIT Borsasından üyelik işlemini gerçekleştirerek, ..… 

Borsalardan alıp cüzdanınıza atmak için;

“Hamster coin nasıl satın alınır”, Google arama motorunda hızla yükselen bir arama sorgusu. Neden? Son günlerde kripto para birimlerinde yaşanan artışlar nedeniyle herkes daha çok kazanabileceği kripto paralara yönelmekte. Google aramalarında da üst sıralara çıkan Hamster Coin, Hamster Token olarak arama yapılmakta ve kullanıcılar nasıl hamster coin alırım şeklinde aramalar yapmaktadır.

Hamster Coin hangi borsada, hamster hangi borsalarda listelendi, hamster ne zaman binance da açılacak, hamster nasıl alınır, hamster coin al, hamster ne kadar kazandırır şeklinde aramalarınız sonucu bununla ilgili bir yazı hazırlamaya karar verdim, Bu yazımızda henüz borsalarda listelenmemiş olan Hamster Coinin nasıl alınabileceğini öğreneceksiniz.

Hamster coin white paper, gelecek planları, hamster coin borsalarda nezaman listelenir şeklindeki bilgilere bu yazı da yer vermeyeceğim, zaten bu yazıya geldiğinize göre bu bilgileri öğrenmiş ve hamster coin nasıl alınır kısmına geldiğiniz için bu kısımlardan bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyorum. Hamster Coin hakkında kendi sayfasına buradan ulaşabilirsiniz HAMSTER COIN

Henüz büyük borsalarda alım satıma açılmayan, en önemlisi Türkiye de en çok işlem yapılan kripto borsalarından biri olan Binance ve Binance Türkiye’de listelenmedi, listelenmeye başladıktan sonra aşağıda belirteceğim işlemlere gerek kalmadan alım satım yapabilirsiniz.

Henüz kripto para ticaretine yeni giren ve BINANCE TÜRKİYE ve BINANCE Uluslarası hesabı olmayanlar bu bağlantıları tıklayarak üye olabilirler, bu bağlantıyla üye olursanız tüm işlemlerde %20’ye kadar komisyon indirimi kazanırsınız.

BINANCE TÜRKİYE

BINANCE ULUSLARARASI

MEXC BORSASI

HOTBIT BORSASI

Bu açıklamalardan sonra Hamster Coin (HamCoin, Ham Token, Hamster Token ) i nasıl alabileceğinizi sırasıyla anlatıyorum.

Hamster Coin Satın Al

Hamster Coin satın almak basit bir süreç değildir. Binance Kripto Para Borsasının coini olan BNB (Binance Coin )adlı birimi satın almanız, onu Akıllı Zincir ile değiştirmeniz ve ardından Hamster Coin satın almak için kullanmanız gerekecek. Bu kafa karıştırıcı görünebilir, ancak aşağıda belirttiğim sıralamayla hamster coinlerinize hemen sahip olacaksınız.

1- Öncelikle BINANCE hesabınız olması gerekiyor, (Binance hesabı olanlar ikinci adımdan devam edebilir.)

Binance Türkçe olduğundan dolayı üyelik adımlarını kolayca tamamlayıp, coin alım işlemlerine başlayabilirsiniz. Bundan sonraki işlemlerinizde de hem binance türkiye, hem de binance uluslararası hesap açmanız ilerleyen işlemlerinizde sizin için çok kolaylık sağlayacaktır.

BINANCE TÜRKİYE ÜYELİK İÇİN TIKLAYIN

BINANCE ULUSLARARASI ÜYELİK İÇİN TIKLAYIN

2- Cep telefonunuza Uygulama mağazasından “TRUST isimli Kripto ve Bitcoin Cüzdanı” uygulamasını yükleyin (iOS ve Android’de).

3- Uygulamayı açın ve “Yeni bir cüzdan oluştur” seçeneğine dokunun.

TRUST kripto para cüzdanı

4- Gizlilik Politikasını ve Hizmet Şartlarını okuyun. “Hizmet Şartlarını ve Gizlilik Politikasını okudum ve kabul ediyorum” kutusunu işaretleyin.

5- Size bir dizine kurtarma kelimesi verilecek. Bunları saklamak için sırayla bir not defterine yazın. Ya da ulaşabileceğiniz saklayabileceğiniz bir yere, bu sıralama 12 kelimeyi kaybederseniz cüzdanınıza ulaşamazsınız.

6- Ardından, uygulama size 12 kurtarma kelimenizi sırasız olarak gösterecektir. Kelimelere doğru sırayla dokunun, Trust Wallet ana sayfasına gidin.

7- “BNB”ye gidin ve “BNB Satın Al”a dokunun. (satın almak isterseniz , )USD’ye ne kadar para yatırmak istediğinizi girin ve “İleri”ye basın. Bir kredi veya banka kartıyla BNB satın almanız istenecektir. Satın alma işlemi tamamlanana kadar bekleyin. Bu şekilde BNB sahibi olacaksınız. .

8- Binance hesabınızdan açtığınız hesaplarınızdan da BNB alarak TRUST cüzdanına transfer yapabilirsiniz. Bu işlem daha kolay ve kredi kartı işlemi yapmadan direkt olarak Binance BNB Coinlerinizi gönderebilirsiniz.

9- TrustWallet’in ana sayfasına geri dönün ve artık biraz BNB’niz olduğunu görmelisiniz. “BNB”ye dokunun, “Daha Fazla”ya basın ve “Akıllı Zincire Geç”e dokunun.

BNB – Trust transfer

10- Trust Wallet ana sayfasına geri dönün ve Akıllı Zincir değişim işleminin yerine getirildiğini görmelisiniz.

Bu aşamaya kadar sorunsuz geldiyseniz hamster coin nasıl alırım ikinci kısma geçebiliriz, Trust cüzdan uygulaması sadece hamster coin için değil, diğer kripto para borsalarında bulunan conilerinizi de buraya göndererek bu dijital cüzdanda saklamaya devam edebilirsiniz.

Hamster coin kaç lira, hamster coin kaç dolar, hamster coin kaç lira olur gibi şeyleri söylemek için şu anda erken gibi görünüyor, hamster coin borsalarda yer almaya başladıkça ve hamster coin’e yapılan talep sonucunda fiyat değişkenlikleri olacaktır.

Hamster Coini nasıl alırım şimdi ikinci bölüme başlayalım.

Smart Chain(Akıllı Zincir)’i Hamster Coin’e dönüştürmek için PancakeSwap’ı kullanma

Bir sonraki işlemler için, bir Android cihazınız varsa ilk adımı atlayabilirsiniz. iOS cihazınız varsa PancakeSwap’a erişmek için ilk adımı izlemeniz gerekir.

Pancakeswap

1- (Yalnızca iPhone kullanıcıları için) Safari’yi açın ve PancakeSwap’ı ziyaret edin. “Cüzdanı Bağla” üzerine dokunun. “TRUST Cüzdanını bularak seçin. Trust Wallet hesabınızda oturum açmanız istenecektir. Son olarak, “PancakeSwap cüzdanınıza bağlanmak istiyor” penceresindeki “Bağlan”a dokunun. 4. adıma geçin.

Pancakeswap Trust Bağlantısı

2- Trust Wallet uygulamasında, alt görev çubuğundaki “dApps”e dokunun. Ardından, “PcakeSwap” üzerine dokunun.

Trust Cüzdan Pancakeswap Bağlantısı

3- Sağ üst köşedeki “Bağlan” düğmesine dokunun ve “Trust Cüzdanı”na basın. Akıllı Zincir de yer alan conilerinizi artık PancakeSwap’ta olduğunu görmelisiniz.

4- “Şimdi Ticaret Yap”a ve ardından “Bir para birimi seçin”e dokunun. Arama çubuğuna şu sözleşme adresini yazın: 0x679d5b2d94f454c950d683d159b87aa8eae37c9e. “İçe Aktar”a dokunun.

Hamster Coin Seçimi

5- Herhangi birinin coin ile işlem yapabileceği, uygunsuz bir adres belirtildiği ( bu risk hem bu coin hem de diğer koinlerin adresinin yazılması riski tamamen size aittir)konusunda sizi uyaran bir mesaj görünecektir. Devam etmek isterseniz “Anlıyorum”a ve ardından “İçe Aktar”a dokunun.

6- Sağ üst köşedeki zaman sembolünün yanındaki simgeye dokunun ve PancakeSwap tarafından istendiği gibi kaydırarak toleransınızı %12’ye ayarlayın. Kaydetmek ve pencereden çıkmak için “X”e tıklayın

7- Hamster Coin ile takas etmek istediğiniz BNB miktarını girin (tümünü kullanmak için “Maks”a dokunun).

Hamster Coin BNB alımı

8- “Takas” ve “Takas Etmeyi Onayla” üzerine dokunun. Bu, bir “İşlem gönderildi” mesajının açılmasını isteyecektir.

9- “BscScan’de Görüntüle”ye tıklayın. Durum çubuğu, BNB Smart Chain’i başarıyla Hamster Coin’e dönüştürdüğünüzü kanıtlayan “Success” yazmalıdır. PancakeSwap’tan çıkın.

Hamster Coin borsalara listelendikten sonra, hamster bitcoin, hamster bnb, hamster eth, hamster try, hamster Türk Lirası, hamster fiyatları bakımından borsalara göre değişkenlik gösterecektir. Hamster Coin kısa adı HAM ‘dır.

Listelerde bu coin HAM BTC, HAM BNB, HAM ETH, HAM USDT, HAM BUSD, HAM TRY ve diğer para birimlerine göre listelenmeye ve devam edilecektir, tabi ilgili borsalar uygun görürse.

hamster coin Türkiye satışı, hamster coin Türkiye borsası, şu an itibariyle bulunmamakta ancak ilerleyen zamanlarda Türkiye kripto borsalarında da yer alabilir.

Hamster Coin nasıl alabilirim, hamster coin nasıl alınır, hamster coin al dedikten sonra buraya geldiniz ve son aşamadayız..

Hamster Coin’i Trust Cüzdanınızda nasıl görebilirsiniz?

Bu noktada, muhtemelen “Tamam harika, biraz Hamster Coin aldım ama nerede?” diye merak ediyorsunuzdur. Merak etme! Trust Cüzdanınızda HAM’ı etkinleştirmek için bu adımları izleyin ve Hamster Coinlerin sizde olduğunu onaylayın.

1- Copy HAM’s Contract Address here: 0x679d5b2d94f454c950d683d159b87aa8eae37c9e

2- Trust Cüzdanı ana sayfasına geri dönün. Sağ üst köşedeki mavi simgeye tıklayın ve aşağıya doğru kaydırın.

3- Arama çubuğuna “HAM” yazın.

4- “Özel Simge Ekle”ye dokunun. Ağı Ethereum’dan Akıllı Zincire değiştirin. “Sözleşme Adresi”nin altına HAM’ın sözleşme adresini yapıştırın. “Kaydet”e dokunun.

5- Hamster Coin’lerinizi Trust Cüzdan uygulamasında görmelisiniz.

Hamster Coin’in hala emekleme aşamasında olduğunu unutmayın. Her yatırımda olduğu gibi risk toleransınızı değerlendirmeli ve buna göre hareket etmelisiniz.

Hamster coin nasıl alınır sorusunun cevabını bu şekilde tamamlamış oluyoruz, Son günlerde Doge Coin, Shiba Coin merkezli diğer hayvan coinlerinin artış yaşadığı bir dönemde Hamster Coinin de bunların arasına katılması durumunda piyasada daha hareketli günler geçirebiliriz.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir