Tesla Türkiye, Elektrikli Otomobil Bilgi Kaynağı

Elektrikli Otomobil, Elektrili Araba, Tesla Türkiye, Tesla Özellikleri, Tesla fiyatları, Elektrikli Araba Fiyatları,

konularında oluşturulmuş olan forum içeriğimizde çeşitli elektrikli araba incelemeleri, özellikleri ve fiyatları yer almaktadır. Konuları fazla dağıtmadan genel ağırlık olarak Tesla Modellerine verilmiştir.

tesla roadster starman
tesla roadster starman

Neden Tesla ?

Sitemizin ana konusunun, site ismininden de anlaşılacağı üzere Tesla Arabalarıdır. Bunun nedeni ise , elektrikli araba konusunda öncü olması ve sürekli olarak kendini yenilemesi ve geliştirmesidir. Sitemizin ana başlıklarında Tesla Türkiye, Tesla Modelleri , Tesla Model X, Tesla Roadster, Tesla Model 3 , Tesla Model S ve Tesla Semi ‘dir.

Elon Musk şirketleri

Bunun dışında ilgili bölümleri ziyaret ettiğinizde Elon Musk’a ait diğer şirketler olan SpaceX, The Boring Company, SolarCity’ye ait paylaşımları göreceksiniz.

Elektrikli Araba Fiyatları

Bunun dışında sitemizde elektrikli otomobil fiyatları yer almaktadır. Tabi elektrikli araba fiyatları güncel piyasa da değişiklik gösterdiğinden ve net rakamları çıkarmak genellikle mümkün olmamaktadır. Bu şekilde fiyatlar ise online araba satışı yapan sitelerden ortalama değerler alınmaktadır.

Elektrikli Otomobil Şarj İstasyonu

Tesla Türkiye’ de henüz tam anlamıyla satış işlemlerini yapamamaktadır. Bunun en büyük nedeni ise yüksek fiyatlar ve satış ağı yetersizliği. Ayrıca elektrikli araçlar konusunda henüz elektrikli araba şarj istasyonları konusunda yeterli düzeye gelmemiş olmamız. Eminim ki Tesla’nın öncüsü olduğu bu akımda Türkiye’de hızlı bir şekilde şarj istasyonu ağı tamamlanacaktır.

model x ölç
model x ölçü

Tesla Türkiye dışında ilgili bölümlerde yerli otomobil, yerli elektrikli araçlar, yerli üretim tesisler, başka firmalara ait elektrikli araçların tanıtım ve özellikleri yer alacaktır. Bu bilgi kaynağı elektrikli otomobillere sevdalı bir kişinin oluşturmuş olduğu kişisel web sayfası olup, elektrikli otomobil üzerine kurulmuş olduğundan elektrili arabalar hakkında toplanmış bir bilgi kaynağıdır. Ana sayfaya geçtikten sonra konulara göre istediğiniz kısımda vaktinizi güzel bir şekilde değerlendirmeniz dileğiyle, iyi okumalar

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir