Telegram mining para kazanamama

Telegram Mining Para Kazanma, Telegram para kazanma, telegram bitcoin bot, telegram para botu, telegram kripto, bitcoin nasıl kazanılır, bedava bitcoin, 

📌 Kripto Para , Bitcoin ve diğer coinlerle alım satım yapmak isteyenler,

📌BINANCE TÜRKİYE, %5 Komisyon İndirimi için TIKLAYINIZ

  ,

📌BINANCE %5 Komisyon indirimi için TIKLAYINIZ

gibi yazılar internetin çeşitli alanlarında karşımıza çıkmaktadır. Telgram’a giriş yaptıktan sonra bedava coin , ücretsiz oyunlarla coin dağıtacağını söyleyen birçok grup ve telegram sayfası bulunmaktadır.

Bu sayfalara girdiğimizde öncelikle bir üyelik talep ederler, daha sonra sayfalarında coin kazanmak için bir takım oyun veya paylaşım yapılmasını isterler.

Daha önce telegram para kazanma işlemleri için hazırlamış olduğum yazıyı okuyabilirsiniz.

telegram-Mining-bot
Telegram mining

Bu paylaşımlardan belli bir miktarda coin kazanılacağını, daha sonra bu coinlerin ethereum ya da bitcoin’e çevrilerek cüzdanlara gönderileceğini vaat ederler, ödeme miktarı ise genellikle en az 2 aylık bir uğraş sonucunda ödeme eşiğine gelinir.

 Bazı sayfalar ise ödeme eşiğine gelmeden mining makinası, kazı makinası adı altında satış yapar, siz bu bitcoin mining, ethereum mining kazı makinasını sanal olarak alırsınız, yapmış olduğunuz hesaplamalarda yatırdığınız parayı yaklaşık 2 ay içerisinde amorti edeceğinizi hesap edersiniz. 

Ayrıca bu telegram sayfalarında kendi düzenlemiş oldukları ödeme sayfaları vardır, buraya girdiğinizde ise herkesin ödeme almış olduğunu ve almaya devam ettiğini görürsünüz.

Aslında detaylı araştırma yapıldığında bu ilgili sayfanın yapmış olduğu ödemeler değil telegram mining para kazanma sayfalarının yapmış olduğu uyanıklıktır.

Yani insanların kendilerine göndermiş olduğu bitcoinleri, ethereumları, kendi bedava bitcoin dağıtımı yapıyormuş gibi gösterir.

Bu defa tekrar ödeme talebinde bulunuyorsunuz, ne de olsa 2 anahtarınız var. Ama ödeme yine gerçekleşmiyor, bu kez sayfanın sahibine ulaşmaya çalışıyorsunuz.

Nerede benim bedava bitcoinim, nerede benim coinlerim, şeklinde mesajlar gönderiyoruz, ama yine ses yok, üzerinden bir müddet geçtikten sonra dolandırıldığınızı anlıyorsunuz.

Ödeme eşiğine geldikten sonra bir hevesle paranızı çekmek istersiniz, önce sayfa ödemesi hata verir, bitcoin telegram bot size ” ödeme alabilmek için 2 anahtarın olması gerekmekte” der.

1 anahtar ise örneğin 0,01 bitcoine satılmaktadır. Zaten ödeme aşamasına gelmişsiniz, alacağınız 0,010 bitcoin, 1 anahtar ise 0,01 bitcoin, yine bakınca karlı olduğunu görüyorsunuz.

Bu sefer ilgili sayfadan ödeme alabilmek için 0,02 bitcoin anahtar ödemesi gönderiyorsunuz, takip ettiğinizde sayfanın ödeme sayfasında blockchain zincirinde bitcoin’in aktarılmış olduğunu görüyorsunuz.

Telegram mining bottan nasıl bedava bitcoin kazanılır, nasıl bedava ethereum kazanılır kısmının son aşamasında elimizdekinden de olduğumuzu anlıyoruz. 

Bitcoin-bot
Telegram Para Kazanma Mining Bot

Bazıları para göndermeden ödeme yapılmadığını an bu işi bırakıyor, ancak çoğu kesim bu sayfalara bitcoin transferi yaparak para kazanayım derken elindekinden de oluyor.

Ben bu aşamalarda bir çok telegram mining bot uygulamasına giriş yaptım, bedava bitcoin kazanma hevesim bu botların hiçbirinden ödeme alamadığım için sonlandı.

Telegram kripto para dünyası için bir soygun yeri haline geldi. Bazı kişileri zengin ederken telegram’a yapılan spam uyarılarına rağmen bu işlemlerde herhangi bir düzelme de yapılmadı.

Sonuç olarak telegram mining ile para kazanmanın mümkün olmadığını düşünüyorum.

Bu yazıyı okuyup , Evet , ben telegram minin ile bedava bitcoin, bedava dolar, bedava ethereum, bedava herhangi bir şey kazandım” diyen varsa lütfen yorumlara hangi bot ile para kazandığını ve çektiğini belirtsin ki, başkaları mağdur olmasın, belki aralarında dürüstçe bu işi yapan var ise öğrenmiş olalım.

Bu aşamalarla ilgili daha önceki yazım olan Telegram Mining ile Para Kazanma yazıma buradan ulaşabilir ve isterseniz deneme yapabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir