Pitbull Coin Nasıl Alınır

Pitbull Community

Not: Bu finansal tavsiye değildir. Bu nasıl yapılır makalesi yalnızca eğitim amaçlıdır. Alım-Satım yatırım tavsiyesi değildir.. Lütfen kripto para birimlerinin oldukça değişken bir varlık sınıfı olduğunu unutmayın; piyasaya yeni giren ve kendini ispat etmemiş coinlerin ömürleri kısa olmaktadır. Kimin ürettiği belli olmayan coinler spam ve spam yaparak para toplama amacı taşırlar, sadece kaybetmeyi göze alabileceğiniz kadar yatırım yapın. 

MEXC BORSASINDAN HEMEN ALMAK İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ… 

MEXC Borsasından üyelik işlemini gerçekleştirerek, aşağıda belirtilen adımları izlemeden alabilirsiniz… 

HOTBIT BORSASINDAN ALMAK İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ..

HOTBIT Borsasından üyelik işlemini gerçekleştirerek, aşağıda belirtilen adımları izlemeden alabilirsiniz… 

“Pitbull coin nasıl satın alınır”, Google arama motorunda hızla yükselen bir arama sorgusu. Neden? Son günlerde kripto para birimlerinde yaşanan artışlar nedeniyle herkes daha çok kazanabileceği kripto paralara yönelmekte. Google aramalarında da üst sıralara çıkan Pitbull Coin, Pitbull Token olarak arama yapılmakta ve kullanıcılar nasıl Pitbull coin alırım şeklinde aramalar yapmaktadır. 

Pitbull Coin hangi borsada, Pitbull hangi borsalarda listelendi, Pitbull ne zaman binance da açılacak, Pitbull nasıl alınır, Pitbull coin al, Pitbull ne kadar kazandırır şeklinde aramalarınız sonucu bununla ilgili bir yazı hazırlamaya karar verdim, Bu yazımızda henüz borsalarda listelenmemiş olan Pitbull Coinin nasıl alınabileceğini öğreneceksiniz. 

Pitbull coin white paper, gelecek planları, Pitbull coin borsalarda nezaman listelenir şeklindeki bilgilere bu yazı da yer vermeyeceğim, zaten bu yazıya geldiğinize göre bu bilgileri öğrenmiş ve Pitbull coin nasıl alınır kısmına geldiğiniz için bu kısımlardan bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyorum. Pitbull Coin hakkında kendi sayfasına buradan ulaşabilirsiniz Pitbull COIN

Henüz büyük borsalarda alım satıma açılmayan, en önemlisi Türkiye de en çok işlem yapılan kripto borsalarından biri olan Binance ve Binance Türkiye’de listelenmedi, listelenmeye başladıktan sonra aşağıda belirteceğim işlemlere gerek kalmadan alım satım yapabilirsiniz.

Henüz kripto para ticaretine yeni giren ve BINANCE TÜRKİYE ve BINANCE Uluslarası hesabı olmayanlar bu bağlantıları tıklayarak üye olabilirler, bu bağlantıyla üye olursanız tüm işlemlerde %20’ye kadar komisyon indirimi kazanırsınız.

BINANCE TÜRKİYE 

BINANCE ULUSLARARASI

MEXC BORSASI

Bu açıklamalardan sonra Pitbull Coin (Pitbull Token) i nasıl alabileceğinizi sırasıyla anlatıyorum.

Pitbull Coin Satın Al

Pitbull Coin satın almak basit bir süreç değildir. Binance Kripto Para Borsasının coini olan BNB (Binance Coin )adlı birimi satın almanız, onu Akıllı Zincir ile değiştirmeniz ve ardından Pitbull Coin satın almak için kullanmanız gerekecek. Bu kafa karıştırıcı görünebilir, ancak aşağıda belirttiğim sıralamayla Pitbull coinlerinize hemen sahip olacaksınız.

1- Öncelikle BINANCE hesabınız olması gerekiyor, (Binance hesabı olanlar ikinci adımdan devam edebilir.)

Binance Türkçe olduğundan dolayı üyelik adımlarını kolayca tamamlayıp, coin alım işlemlerine başlayabilirsiniz. Bundan sonraki işlemlerinizde de hem binance türkiye, hem de binance uluslararası hesap açmanız ilerleyen işlemlerinizde sizin için çok kolaylık sağlayacaktır. 

BINANCE TÜRKİYE ÜYELİK İÇİN TIKLAYIN

BINANCE ULUSLARARASI ÜYELİK İÇİN TIKLAYIN

2- Cep telefonunuza Uygulama mağazasından “TRUST isimli Kripto ve Bitcoin Cüzdanı” uygulamasını yükleyin (iOS ve Android’de).

3- Uygulamayı açın ve “Yeni bir cüzdan oluştur” seçeneğine dokunun.

TRUST kripto para cüzdanı

4- Gizlilik Politikasını ve Hizmet Şartlarını okuyun. “Hizmet Şartlarını ve Gizlilik Politikasını okudum ve kabul ediyorum” kutusunu işaretleyin.

5- Size bir dizine kurtarma kelimesi verilecek. Bunları saklamak için sırayla bir not defterine yazın. Ya da ulaşabileceğiniz saklayabileceğiniz bir yere, bu sıralama 12 kelimeyi kaybederseniz cüzdanınıza ulaşamazsınız. 

6- Ardından, uygulama size 12 kurtarma kelimenizi sırasız olarak gösterecektir. Kelimelere doğru sırayla dokunun, Trust Wallet ana sayfasına gidin.

7- “BNB”ye gidin ve “BNB Satın Al”a dokunun. (satın almak isterseniz , )USD’ye ne kadar para yatırmak istediğinizi girin ve “İleri”ye basın. Bir kredi veya banka kartıyla BNB satın almanız istenecektir. Satın alma işlemi tamamlanana kadar bekleyin. Bu şekilde BNB sahibi olacaksınız. .

8- Binance hesabınızdan açtığınız hesaplarınızdan da BNB alarak TRUST cüzdanına transfer yapabilirsiniz. Bu işlem daha kolay ve kredi kartı işlemi yapmadan direkt olarak Binance BNB Coinlerinizi gönderebilirsiniz. 

9- TrustWallet’in ana sayfasına geri dönün ve artık biraz BNB’niz olduğunu görmelisiniz. “BNB”ye dokunun, “Daha Fazla”ya basın ve “Akıllı Zincire Geç”e dokunun.

BNB – Trust transfer

10- Trust Wallet ana sayfasına geri dönün ve Akıllı Zincir değişim işleminin yerine getirildiğini görmelisiniz.

Bu aşamaya kadar sorunsuz geldiyseniz Pitbull coin nasıl alırım ikinci kısma geçebiliriz, Trust cüzdan uygulaması sadece Pitbull coin için değil, diğer kripto para borsalarında bulunan conilerinizi de buraya göndererek bu dijital cüzdanda saklamaya devam edebilirsiniz. 

Pitbull coin kaç lira, Pitbull coin kaç dolar, Pitbull coin kaç lira olur gibi şeyleri söylemek için şu anda erken gibi görünüyor, Pitbull coin borsalarda yer almaya başladıkça ve Pitbull coin’e yapılan talep sonucunda fiyat değişkenlikleri olacaktır. 

Pitbull Coini nasıl alırım şimdi ikinci bölüme başlayalım. 

Smart Chain(Akıllı Zincir)’i Pitbull Coin’e dönüştürmek için PancakeSwap’ı kullanma

Bir sonraki işlemler için, bir Android cihazınız varsa ilk adımı atlayabilirsiniz. iOS cihazınız varsa PancakeSwap’a erişmek için ilk adımı izlemeniz gerekir.

Pancakeswap

1- (Yalnızca iPhone kullanıcıları için) Safari’yi açın ve PancakeSwap’ı ziyaret edin. “Cüzdanı Bağla” üzerine dokunun. “TRUST Cüzdanını bularak seçin. Trust Wallet hesabınızda oturum açmanız istenecektir. Son olarak, “PancakeSwap cüzdanınıza bağlanmak istiyor” penceresindeki “Bağlan”a dokunun. 4. adıma geçin.

Pancakeswap Trust Bağlantısı

2- Trust Wallet uygulamasında, alt görev çubuğundaki “dApps”e dokunun. Ardından, “PcakeSwap” üzerine dokunun.

Trust Cüzdan Pancakeswap Bağlantısı

3- Sağ üst köşedeki “Bağlan” düğmesine dokunun ve “Trust Cüzdanı”na basın. Akıllı Zincir de yer alan conilerinizi artık PancakeSwap’ta olduğunu görmelisiniz.

4- “Şimdi Ticaret Yap”a ve ardından “Bir para birimi seçin”e dokunun. Arama çubuğuna şu sözleşme adresini yazın: 0xa57ac35ce91ee92caefaa8dc04140c8e232c2e50. “İçe Aktar”a dokunun.

5- Herhangi birinin coin ile işlem yapabileceği, uygunsuz bir adres belirtildiği ( bu risk hem bu coin hem de diğer koinlerin adresinin yazılması riski tamamen size aittir)konusunda sizi uyaran bir mesaj görünecektir. Devam etmek isterseniz “Anlıyorum”a ve ardından “İçe Aktar”a dokunun.

6- Sağ üst köşedeki zaman sembolünün yanındaki simgeye dokunun ve PancakeSwap tarafından istendiği gibi kaydırarak toleransınızı %12’ye ayarlayın. Kaydetmek ve pencereden çıkmak için “X”e tıklayın

7- Pitbull Coin ile takas etmek istediğiniz BNB miktarını girin (tümünü kullanmak için “Maks”a dokunun).

8- “Takas” ve “Takas Etmeyi Onayla” üzerine dokunun. Bu, bir “İşlem gönderildi” mesajının açılmasını isteyecektir.

9- “BscScan’de Görüntüle”ye tıklayın. Durum çubuğu, BNB Smart Chain’i başarıyla Pitbull Coin’e dönüştürdüğünüzü kanıtlayan “Success” yazmalıdır. PancakeSwap’tan çıkın.

Pitbull Coin borsalara listelendikten sonra, Pitbull bitcoin, Pitbull bnb, Pitbull eth, Pitbull try, Pitbull Türk Lirası, Pitbull fiyatları bakımından borsalara göre değişkenlik gösterecektir. Pitbull Coin kısa adı PIT ‘dir.

Listelerde bu coin PIT BTC, PIT BNB, PIT ETH, PIT USDT, PIT BUSD, PIT TRY ve diğer para birimlerine göre listelenmeye ve devam edilecektir, tabi ilgili borsalar uygun görürse.

Pitbull coin Türkiye satışı, Pitbull coin Türkiye borsası, şu an itibariyle bulunmamakta ancak ilerleyen zamanlarda Türkiye kripto borsalarında da yer alabilir. 

Pitbull Coin nasıl alabilirim, Pitbull coin nasıl alınır, Pitbull coin al dedikten sonra buraya geldiniz ve son aşamadayız.. 

Pitbull Coin’i Trust Cüzdanınızda nasıl görebilirsiniz?

Bu noktada, muhtemelen “Tamam harika, biraz Pitbull Coin aldım ama nerede?” diye merak ediyorsunuzdur. Merak etme! Trust Cüzdanınızda PIT etkinleştirmek için bu adımları izleyin ve Pitbull Coinlerin sizde olduğunu onaylayın.

1- Copy PIT’s Contract Address here: 0xa57ac35ce91ee92caefaa8dc04140c8e232c2e50

2- Trust Cüzdanı ana sayfasına geri dönün. Sağ üst köşedeki mavi simgeye tıklayın ve aşağıya doğru kaydırın.

3- Arama çubuğuna “PIT” yazın.

4- “Özel Simge Ekle”ye dokunun. Ağı Ethereum’dan Akıllı Zincire değiştirin. “Sözleşme Adresi”nin altına PIT’in sözleşme adresini yapıştırın. “Kaydet”e dokunun.

5- Pitbull Coin’lerinizi Trust Cüzdan uygulamasında görmelisiniz.

Pitbull Coin’in hala emekleme aşamasında olduğunu unutmayın. Her yatırımda olduğu gibi risk toleransınızı değerlendirmeli ve buna göre hareket etmelisiniz. 

Pitbull coin nasıl alınır sorusunun cevabını bu şekilde tamamlamış oluyoruz, Son günlerde Doge Coin, Shiba Coin merkezli diğer hayvan coinlerinin artış yaşadığı bir dönemde Pitbull Coinin de bunların arasına katılması durumunda piyasada daha hareketli günler geçirebiliriz.

📌BINANCE (Tüm Coinler, Binance Giriş)

📌BINANCE TR (Türkiye’ye özel Binance Tr Giriş)

📌COINBASE Üyelik, 36$ hediye

📌CRYPTO COM 25$ Hediyeli Üyelik 

📌BITTREX

📌MEXC

📌HOTBIT

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir