Petrol Ofisinden şarj istasyonu

Petrol Ofisinden şarj istasyonu

Türkiye’nin en büyük sıvı yakıt bayi ağına sahip Petrol Ofisi , tamamiyle elektrikli ve kablolu hibrid araçlar için Şarj Hizmeti vermeye başlayacak. Osmangazi Köprüsü girişinde yer alan Oksijen O3 ALIŞVERİŞ MERKEZİ içerisindeki Petrol Ofisinde ilk Şarj İstasyonu faaliyete girdi.

e-power
Petrol ofisi e power

Petrol Ofisi, yarattığı e-POwer markası ile elektrikli araba kullanıcılarının en büyük problemi olan şarj meselesini ödünlü bir biçimde gideriyor ve sanki erimlerini uzatarak, şehirlerarası erişimde kullanılmalarına imkân sağlıyor. Petrol Ofisi, alışılageldiği gibi hazır şarj birimlerini istasyonlarına koymak yerine, özel ve orijinal bir sistem geliştirdi.

Petrol Ofisi,  Elektrikli otomobiller için geliştirdiği şarj ünitelerinden oluşan e-POwer’lar ile geleceğin altyapısını bugünden hazırlıyor. Petrol Ofisi, özel ve özgün olarak geliştirdiği şarj üniteleri olan e-POwer’ları maksimum ihtiyaç duyulan noktalarda şehirlerarası karayollarındaki istasyonlarında açıyor. E-POwer’lar, Petrol Ofisi istasyonlarında ayrı bir kanopi altında hizmet veriyor. E-POwer şarj üniteleri 3 ay boyunca ücretsiz hizmet verecek.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir